КУЛЬТУРА
Кропивницька блогерка поділилася секретом успіху з шанувальниками своєї творчості (ФОТО)
- Останнє оновлення: 21 лютого 2022
У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася зустріч із відомою блогеркою Іриною Оцабрик.
Навесні минулого року авторка першої книжки прози «Гламур, швабра, пиріжки» кропивничанка Ірина Оцабрик зібрала на презентацію своєї книги дві сотні гостей. У чому причина успіху героїні журналу «Персона» за 2021 рік − філологині за фахом та співзасновниці мережі дитячих центрів Crazyland і ресторану грузинської кухні «ChaCha» («Чача»), яка другий рік продовжує презентувати в різних аудиторіях свої «історії та казки для дорослих дітей»?
Вона говорить зі сторінок книги про успіх і щастя, сім’ю, бізнес, любов, роботу і відпочинок.
Директорка музею Лариса Хосяінова, яка відкрила зустріч, поділилася міркуваннями щодо жанру книги, пов’язавши формат мініатюр-замальовок з надшвидкісним темпом життя і впливом сучасних комунікаційних технологій на творчість нового покоління літераторів. Презентантці була подарована збірка поезій Ліни Костенко.
«Рушійна сила будь-яких досягнень – це люди. Людяність – це основа всіх цінностей. Треба просто пам’ятати, що коронувати і карати тебе будуть одні й ті люди», - так думає, пише й говорила в музеї Ірина Оцабрик.
Вона прочитала присутнім кілька своїх творів, була емоційно відкритою і щирою.
Книга з дещо іронічною назвою користується інтересом та прихильністю переважно серед жіночої аудиторії. Але в літмузеї з творчістю Ірини Оцабрик охоче знайомились чоловіки, причетні до літератури та мистецтва – письменник Василь Бондар та композитор і хормейстер Борис Притула. Вони поділилися враженнями, подарували гості свої книги.
Тепла атмосфері зустрічі додала поетично-пісенна композиція. Кілька пісень прозвучали у виконанні сімейного дуету «Лебедина вірність», а також поетеси, художниці та співачки Людмили Макей.
Звучала і болгарська мова з вуст Сергія Осадчого та Галини Димури. Очільник об’єднання болгар «Нашите хора» вручив диплом, бібліотечку болгарських книг та подарунок за перемогу в конкурсі, присвяченому Болгарії, Людмилі Макей, а вона – твори петриківського розпису та свою книгу – пані Ірині.
Ірину та її чоловіка Дмитра Оцабрика познайомили з музеєм та його садибою, запросили до співпраці й партнерства. Авторка подарувала всім присутнім свою книгу.
Антоніна Корінь,
науковиця музею