02грудня2023

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницька блогерка поділилася секретом успіху з шанувальниками своєї творчості (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницька блогерка поділилася секретом успіху з шанувальниками своєї творчості (ФОТО)

1

У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася зустріч із відомою блогеркою Іриною Оцабрик.

3

Навесні минулого року авторка першої книжки прози «Гламур, швабра, пиріжки» кропивничанка Ірина Оцабрик зібрала на презентацію своєї книги дві сотні гостей. У чому причина успіху героїні журналу «Персона» за 2021 рік − філологині за фахом та співзасновниці мережі дитячих центрів Crazyland і ресторану грузинської кухні «ChaCha» («Чача»), яка другий рік продовжує презентувати в різних аудиторіях свої «історії та казки для дорослих дітей»?

Вона говорить зі сторінок книги про успіх і щастя, сім’ю, бізнес, любов, роботу і відпочинок.

2Директорка музею Лариса Хосяінова, яка відкрила зустріч, поділилася міркуваннями щодо жанру книги, пов’язавши формат мініатюр-замальовок з надшвидкісним темпом життя і впливом сучасних комунікаційних технологій на творчість нового покоління літераторів. Презентантці була подарована збірка поезій Ліни Костенко.

«Рушійна сила будь-яких досягнень – це люди. Людяність – це основа всіх цінностей. Треба просто пам’ятати, що коронувати і карати тебе будуть одні й ті люди», - так думає, пише й говорила в музеї Ірина Оцабрик.

Вона прочитала присутнім кілька своїх творів, була емоційно відкритою і щирою.

Книга з дещо іронічною назвою користується інтересом та прихильністю переважно серед жіночої аудиторії. Але в літмузеї з творчістю Ірини Оцабрик охоче знайомились чоловіки, причетні до літератури та мистецтва – письменник  Василь Бондар та композитор і хормейстер Борис Притула. Вони поділилися враженнями, подарували гості свої книги.

Тепла атмосфері зустрічі додала поетично-пісенна композиція. Кілька пісень прозвучали у виконанні сімейного дуету «Лебедина вірність», а також поетеси, художниці та співачки Людмили Макей. 

Звучала і болгарська мова з вуст Сергія Осадчого та Галини Димури.  Очільник об’єднання болгар «Нашите хора» вручив диплом, бібліотечку болгарських книг та подарунок за перемогу в конкурсі, присвяченому Болгарії, Людмилі Макей, а вона – твори петриківського розпису та свою книгу – пані Ірині.

Ірину та її чоловіка Дмитра Оцабрика  познайомили з музеєм та його садибою, запросили до співпраці й партнерства. Авторка подарувала всім присутнім свою книгу.

Антоніна Корінь,

науковиця музею