15травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині команди запрошують до змагань із футболу, волейболу та настільного тенісу

ЗДОРОВ'Я

104413236 305246267530147 2440412857295219278 o

У Новоукраїнській ОТГ відкрили цьогорічний  Футбольний сезон.

104430900 305246174196823 7025292863866128951 o

104495329 305246360863471 210605075724919005 oВихідними на центральному міському стадіоні відбувся відкритий Кубок Новоукраїнської ОТГ «Відкриття сезону-2020» з футболу, поінформували у пресслужбі міської ради.

У змагання взяли участь 6 команд: ФК «Новоукраїнка», «ДЮСШ», «ВетерОК» (м.Новоукраїнка), «Звірівка» (с.Звірівка), «Ноксен» (м.Злинка) та «Еней» (с.Рівне).

Третє місце у турнірі зайняла команда «ДЮСШ», друге – «Звірівка», а володарями кубку стала команда ФК «Новоукраїнка».

За традицією, визначили кращих гравців, ними стали: Тилоха Роман («Еней»), Кузьміч Сергій («Звірівка»), Здохлій Данило («ДЮСШ»), Козак Владислав, Кріт Вадим (ФК «Новоукраїнка»).

По завершенню змагань міський голова, голова міської федерації футболу Олександр Корінний привітав учасників змагань та вручив призерам дипломи, грамоти та перехідний кубок.

Чергові змагання з футболу, волейболу та настільного тенісу, присвячені Дню Конституції Україні, Дню молоді та Дню села Звірівка, відбудуться 27 червня у с.Звірівка.