У Кропивницькому наі факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшли фінальні ігри Всеукраїнської юнацьких баскетбольної ліги серед юнаків 2006 року народження.

02 5

У фіналі всеукраїнських змагань зустрілися чотири найсильніші команди Дивізіону «Б»: ДЮКФП-4СІТІ (м. Херсон), ОСДЮШОР ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (м. Черкаси), СДЮШОР-5 (м. Дніпро) та КДЮСШ-4-ЗОЛОТИЙ ВІК (м. Кропивницький). 

Юні кропивницькі баскетболісти під керівництвом тренера Андрія Бабенка у півфіналі впевнено обіграли представників Дніпра з рахунком 51:32. У грі за золоті нагороди кропивничани перемогли херсонських баскетболістів з рахунком 49:39 та завоювали звання чемпіонів України. Третє місце посіла команда з Черкас.

Переможці й призери змагань нагороджені кубками та медалями від Федерації баскетболу України. Також були визначені кращі гравці змагань. У складі нашої команди кращим став Остап Пашалок. Найціннішим гравцем MVP- турніру - кропивничанин Роман Патєєв.

http://www.kr-rada.gov.ua