20жовтня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА
44166602 1782297421867433 5321256826665172992 n

У Кропивницькому політик Роман Безсмертний поділився планами на три роки

Сьогодні, 17 жовтня, у Кропивницькому перебував політик, дипломат, майбутній кандидат у Президенти України Роман Безсмертний.

Детальніше...

09 17

Позиція Росії щодо несправедливого обміну заручників подовжує термін полону кропивничан

Як вже повідомлялось, рідні військовополонених Олександра Корінькова, Сергія Глондаря та Богдана Пантюшенка вчора, 8 серпня, влаштували мирну акцію під Адміністрацією Президента. Вони упевненні, що визволення хлопців  – у руках глави держави.

Детальніше...

01 8

На Кіровоградщині провели в останню путь загиблого у зоні ООС Дмитра Ремезаса

Прощання з загиблим у зоні операції об’єднаних сил старшим сержантом Збройних сил України, командиром гармати самохідно-артилерійської батареї військової частини А 2167 Дмитром Ремезасом, який загинув при виконанні службових обов’язків 27 липня 2018 року, пройшло у селищі Власівка Кіровоградської області.

Детальніше...

24 3

Під час засідання сесії райради націоналістів Кіровоградщини попросили покинути приміщення

На черговій сесії Новгородківської районної ради депутати мали вирішити декілька важливих питань, серед яких бюджетні, земельні, а також реорганізації ЦРЛ та призначення на посади.

 

Детальніше...

08 19

Кропивничанка Юлія Корінькова востаннє розмовляла телефоном із чоловіком у червні 2016 року

Під Адміністрацією Президента рідні військовополонених Олександра Корінькова, Сергія Глондаря та Богдана Пантюшенка влаштували мирну акцію.

Детальніше...

27 29

Місцевих депутатів Кіровоградщини звинувачують у політичній корупції

Зміна керівництва Олександрійської міської організації партії «Батьківщина» відбулась у спосіб, який журналісти охарактеризували як «політична корупція». 

Детальніше...

101

Андрій Табалов: До створення наглядових рад у Кропивницькому слід підходити раціонально

Вчора, 16 серпня, у міській раді Кропивницького пройшло обговорення ідеї створення наглядових рад на базі комунальних підприємств.

Детальніше...

08 4

Рідні кропивницьких військовополонених візьмуть участь у мирній акції в Києві

Сьогодні, 8 серпня, о 9.00 біля Адміністрації Президента в Києві розпочнеться мирна акція рідних військових, які потрапили в полон на сході країни.

Детальніше...

Літо політичне: у Кропивницькому Іллю Киву закидали брудом

Висловлювати своє ставлення до політика шляхом закидання брудом білбордів з агітацією за його персону в Кропивницькому є нормою.

Детальніше...

IMG 0621

Олександр Савченко: Слід переглядати міжнародні відносини і на перший план ставити інтереси конкретного українця

Інтереси громадян країни, а не власний «піар» на міжнародному рівні мають бути на першому місці у вищих державних посадовців.  У депутатів відповідно – професійна законотворча діяльність, а не захист власного бізнесу.

Детальніше...

28

Андрій Табалов: Створення наглядових рад є нормальною європейською практикою

У п’ятницю, 3 серпня, пройшло засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького. У роботі засідання взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов та керівники виконавчих органів міськради.

Детальніше...

21 13

Олександр Горбунов: Область наша має називатися Кропивницькою

Питання зміни назви області підняли журналісти Кропивницького під час прес-конференції нардепа України Олександра Горбунова, присвяченої другій річниці перейменування обласного центру.

Детальніше...

18

У Кропивницькому за круглим столом говоритимуть про соціально-політично-економічну ситуацію в регіоні

У четверг, 16 серпня, з 14.00 до 16.00 пройде круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України: Кіровоградський регіональний вимір».

Детальніше...

03 7

Нарешті вдома: у Кропивницькому зустріли бійців роти «Святослав», які повернулися із зони Операції об’єднаних сил

Працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» повернулися до Кропивницького.

Детальніше...

05 12

Аграрна партія впевнено крокує до парламенту

3 липня 2018 року, під час спільної прес-конференції голови правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка Ольги Балакірєвої – директора центру «Соціальний моніторинг» та генерального директора компанії «Социс» в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», було оголошено результати соціальних досліджень, що проводилися по всій території України 21-27 червня. 

Детальніше...