17лютого2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА

Кіровоградщина: ОПОРА та Нацполіція обговорили правопорушення на виборах

На Кіровоградщині провели координаційну нараду щодо забезпечення правопорядку на виборах Президента України.

Детальніше...

Заборонені прийоми: на Кіровоградщині зустріч із виборцями пройшла у міській раді

2 лютого у Світловодській міській раді кандидат  у Президенти України  Віталій Купрій провів зустріч з виборцями з елементами агітації, яку попередню анонсував як особистий прийом громадян.

Детальніше...

26.01.2019 Kropivnitskay soc

На Кіровоградщині застосовують маніпуляційні технології під виглядом соціології про президентські рейтинги

У січні обласні видання на Кіровоградщині кілька разів оприлюднювали соціологічні дослідження щодо рейтингів потенційних кандидатів у Президенти України. Серед 10 найбільш поширених ЗМІ регулярно друкували соцопитування 5 видань.

Детальніше...

Фуршет та обіцянки: у театрі імені Марка Кропивницького кандидат у Президенти зустрівся з виборцями

У Кропивницький з візитом приїздив кандидат у Президенти України Сергій Тарута.

Детальніше...

У січні на Кіровоградщині побували двоє кандидатів у Президенти України в різних статусах

Протягом січня нинішнього року Кіровоградщину відвідали кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко та на той час потенційний кандидат Олег Ляшко.

Детальніше...

22 4

На Кіровоградщині виявили порушників виборчого законодавства

На Кіровоградщині від початку виборчої кампанії до поліції надійшло 9 повідомлень про порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Детальніше...

У Кропивницькому зафіксували розповсюдження агітаційних плакатів Кошулинського без вихідних даних та газету з ознаками «чорного піару»

У Кропивницькому представники ОПОРИ зафіксували розповсюдження агітаційного плакату кандидата у Президенти Руслана Кошулинського без вихідних даних, а також газету ВО «Свобода» без зазначення замовника. За цим випадком написана заява в поліцію. Також в обласному центрі розповсюджували газети з ознаками «чорного піару».

Детальніше...

Друковані ЗМІ Кіровоградщини публікують матеріали про кандидатів у Президенти з ознаками ймовірного порушення законодавства

Обласні газети на Кіровоградщині розміщують матеріали, що мають ознаки можливого порушення законодавства. 

Детальніше...

Кіровоградщина: три політсили збирають персональні дані мешканців області

На Кіровоградщині спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що представники трьох політичних партій збирають персональна дані мешканців області.

Детальніше...

11 7

У Кропивницькому обговорили аспекти підготовки та проведення виборів-2019

У міській раді Кропивницького пройшла робоча нарада з керівниками міських осередків політичних партій щодо дотримання чинного законодавства під час підготовки та проведення чергових виборів Президента України під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

Детальніше...

26589

Кропивницький: як пройшло сесійне засідання — враження міського голови (ФОТО)

Вчора, 31 січня, пройшло перше засідання чотирнадцятої сесії міської ради.

Детальніше...

16.01.2019 Kropuvnitskiy zayva

На Кіровоградщині встановили білборди без вихідних даних ще двох кандидатів у Президенти

У Кропивницькому спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 16 січня виявили  білборди без вихідних даних зареєстрованих кандидатів на посаду Президента України від політичних партій «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Наші» Євгенія Мураєва. Також білборди Анатолія Гриценка зафіксували у Світловодську.  

Детальніше...

Кіровоградщина: поширення інформації на сайтах адміністрацій про плани одного з кадидатів може свідчити про використання адмінресурсу

У Кіровоградській області на сайтах обласної державної адміністрації та 9 райдержадмінстрацій розмістили інформацію про те, що Президент України планує балотуватися на виборах.

Детальніше...

На Кіровоградщині всупереч чинному законодавству розшукують політагітатрорів

На Кіровоградщині у газеті «Чисте джерело» опублікували оголошення про набір агітаторів політичною партієюВиконану роботу обіцяють оплачуватиВодночас законодавство не передбачає оплату ведення передвиборної агітації.

Детальніше...

49816890 2122931018020881 4772248057913802752 o

Кандидат від демократичної опозиції Анатолій Гриценко пообіцяв імпічмент та економічне зростання

 

Учора, 11 січня, під час Форуму демократичних сил лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко презентував програму «Чесний президент – служитиме людям!», з якою висуватиметься на вибори Президента України. 

Детальніше...