24квітня2018

23 14

Перемога кропивничанки Софії Шворак

Кропивницька школярка Софія Шворак перемогла у всеукраїнському IT-конкурсі «ITalent».

Детальніше...

18 3

Курсанти Льотної академії НАУ візьмуть участь в авіафорумі у Великобританії

Нікіта Тарасов, Іван Шеремет, Владислав Савчук, Андрій Лабнюк, Аліна Зеркалій, Тарас Зозуля, Артем Лелеко, Анатолій Шульгін, Руслан Умеров та Вікторія Тараненко  взяли участь та стали одними із переможців освітнього проекту «Авіатор 2018». 

Детальніше...

12 3 1

В університетах Кропивницького плагіат не пройде

На найближчі сім років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат. Це стало можливим завдяки Меморандуму, який міністерство освіти і науки України підписало з компанією “Антиплагіат”.

Детальніше...

ч4

Юні кропивничани підкорюють небо

Вихованці зразкового хореографічного колективу «Метелиця» дитячо-юнацького клубу «Ровесник» відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту міської ради Кропивницького разом з педагогом-організатором колективу Ольгою Павлюк відвідали музей авіації Льотної академії Національного авіаційного університету.

Детальніше...

18 2

На Кіровоградщині – новий керівник педзакладу

В Олександрiйському педагогiчному коледжі iмені Василя Сухомлинського пройшли вибори нового керівника.

Детальніше...

11 4

Для майбутніх студентів Кропивницького визначені результати другої сесії пробного ЗНО

В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» виставлені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. 

Детальніше...

17 5

Z-покоління: нові шляхи порозуміння дорослих та дітей

Завтра до нашого міста завітає відомий дитячий психолог Андрій Трутенко,  який допоможе батькам відірвати своїх дітей від комп’ютера, смартфона та планшета. 

Детальніше...

09 4

"За" і "проти": чи потрібні школярам Кропивницького мобільні телефони?

Усе частіше в школах можна побачити звернення до батьків та дітей щодо правил користування мобільними телефонами та смарт-годинниками під час навчального процесу.

Детальніше...

18 11

У Кропивницькому пройде фестиваль новітніх технологій

20-21 квітня у Кропивницькому на базі Льотної академії Національного авіаційного університету України та гімназії імені Т. Шевченка пройде STEM-фестиваль, який одночасно триватиме ще в семи областях України.

Детальніше...

13 10

Студенти Кропивницького навчатимуться в оновленому Економіко-технологічному інституті

Новий навчальний рік студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті розпочнуть в оновленому закладі.

Детальніше...

06 9 1

Визначена кількість державних місць у вищих навчальних закладах Кропивницького

Міністерство освіти оприлюднило максимальні обсяги держзамовлення на прийом до закладів вищої освіти у 2018 році.

Детальніше...

18 8

Рейтинг загальноосвітніх закладів Кропивницького

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено перелік загальноосвітніх шкіл Кропивницького, що посіли найвищі місця у рейтингу освітніх закладів України за підсумками ЗНО 2017 року.

Детальніше...

13 3

У Кропивницькому пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада

На базі кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» та «Машини й обладнання сільськогосподарського виробництва» (другий та фінальний етапи).

Детальніше...

05 21 1

Професор та студент ЦНТУ – чемпіони України з дзюдо

У Дніпрі на відкритому чемпіонаті України із дзюдо серед ветеранів професор Юрій Кулєшков та студент національного технічного університету Рустам Рахманкулов стали переможцями змагань, чим допомогли збірній Кіровоградської області посісти третє призове загальнокомандне місце. 

Детальніше...

BOTTOM 1