22жовтня2019

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА

Будівельникам Кіровоградщини пропонують роботу в столиці

Будівельників Кіровоградщини запрошують на роботу до Києва та обіцяють заробітну плату понад 20 тисяч гривень.

Детальніше...

Hr школа

У Кропивницькому презентували HR-школу

HR-школа у Кропивницькому пропонує пройти навчання для розвитку, систематизації та розуміння всіх систем, які допоможуть стати кваліфікованим спеціалістом і отримати знання від HR-практиків.

Детальніше...

19 10 108

Комплекс із переробки органічних відходів у біогаз будують на птахофабриці Кіровоградщини

У Новомиргородському районі реалізовують проєкт «Комплекс будівель та споруд для птахівництва – Капітанівська птахофабрика, 1-ша черга будівництва: «Комплекс по переробці органічних відходів (посліду, силосу та жому цукрового буряка) в біогаз з виробництвом електричної та теплової енергії мінімальною потужністю 5,5 МВт».

Детальніше...

18 12

Кропивницький: надія на повернення до міського бюджету значної суми коштів є

У міській раді Кропивницького відновила свою роботу комісія з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів.

Детальніше...

picture2 novyj kabmin plan 357725 p0

Хто з пенсіонерів Кіровоградщини отримає по 10 місячних виплат

При виході на пенсію за віком громадяни, які працювали у закладах і установах державної або комунальної форми власності – освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, спортсмени та артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, мають право отримати одноразово грошову допомогу у розмірі десяти місячних пенсій.

Детальніше...

19 10 78

Чому в ДБР двічі арештовували рахунки компаній Онулів із Кропивницького

Державне бюро розслідувань (ДБР) за допомогою Печерського суду міста Києва заарештувало рахунки ТОВ «АПК «Ніка», ТОВ «Торговий дім «КЗК», «Торенд», «ХХ Століття», «Лідерресурс», «АПК-Моя родина» та «Кіровоградська зерноторгова компанія». Останні належать подружжю Миколи і Лариси Онулів із Кропивницького.

Детальніше...

d3b20a8cc15441bf1ea9072c728d8018ff31ca6d

Піймався: на Кіровоградщині посадовець вимагав від підприємця кругленьку суму

Прокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовцем виробничого підрозділу «Знам’янський кар’єр» філії «Центр управління промисловістю» акціонерного товариства «Українська Залізниця».

Детальніше...

644245

Кропивницький: аудитори виявили значні порушення у центрі позашкільного виховання

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області  виявили фінансові порушення, що призвели до втрат на  майже  2,4 мільйона гривень.

Детальніше...

43 77

Кадрові питання: на підприємства Кіровоградщини потрібні юристи

Роботодавці області потребують працівників за професіями «юрист» та «юрисконсульт».

Детальніше...

010 1324

Кіровоградщина: залучення осіб з інвалідністю до надурочних робіт можливе лише за їхньою згодою

У результаті укладення трудового договору, встановлення умов праці на підприємствах,навчання й перекваліфікації за місцем праці  між сторонами виникають трудові правовідносини.

Детальніше...

15 18

На Кіровоградщині зросли борги роботодавців перед працівниками

Загальна сума невиплаченої заробітної плати (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) впродовж січня–серпня цього року на Кіровоградщині збільшилася вдвічі і на 1 серпня 2019 року становила 14,2 мільйона гривень.

Детальніше...

19 10 73

Міський голова Кропивницького: МАФів замість гаражів у місті більше не буде

Недобросовісні підприємці більше не зможуть зводити МАФи на земельних ділянках, отриманих під будівництво гаражів: депутати міської ради підтримали пропозицію Андрія Райковича і погодили проект рішення, яким забороняється зміна цільового призначення землі.

Детальніше...

53 173 272

На Кіровоградщині відкрили десять вакансій для головних бухгалтерів

На Кіровоградщині є потреба у професійних бухгалтерах.

Детальніше...

72386449 2588748184497069 4012759211321589760 n

Кропивницький: вода в оселях містян з’явиться не раніше вечора

Сьогодні, 14 жовтня, у зв'язку із аварією на водогоні Д1200мм по вул. Павлоградська, 52 відключили водопостачання правобережної частини міста.

Детальніше...

22421 341

У ДП «Кіровоградтепло» зволікають із підписанням документів, але в домівках кропивничан буде тепло

Комунальне підприємство «Теплоенергетик» змушене взяти на себе додаткові боргові зобов’язання колишнього орендаря комунального теплового ЦМК – ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» перед НАК «Нафтогаз України».

Детальніше...