21червня2018

ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА
21 4

Громади Кіровоградщини отримали додаткові стимули та ресурси від держави

Уряд країни вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, які надають їм підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

Детальніше...

20151213223246

Кiровогрaдщинa: митники облaстi виявили порушення митних прaвил нa понaд 4 мільйони гривень

З метою виявлення кримiнaльних порушень зaконодaвствa Укрaїни з питaнь держaвної митної спрaви, виявлення кримiнaльних прaвопорушень у митнiй тa подaтковiй сферaх, встaновлення мехaнiзмiв тa схем порушень юридичними тa фiзичними особaми вимог чинного зaконодaвствa фiскaльнa службa оргaнiзувaлa проведення оперaцiї «Рубiж».

Детальніше...

Кропивницький: змінені умови оподаткування дозволять поповнити міську казну на 18 мільйонів гривень

Учора, 12 червня, виконком міської ради Кропивницького погодив низку змін у питаннях оподаткування на території обласного центру. 

Детальніше...

20 18

У кропивничан вимагають негайного погашення боргів

Для проведення розрахунків за використаний на виробництво теплової енергії природний газ у зимовий період 2018/2019 року та для  ефективного проведення ремонтних робіт в міжопалювальний період,  ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» наполягає на терміновому погашенні заборгованості населення за надані послуги з централізованого опалення.

Детальніше...

До кінця року мінімальні зарплати кропивничан зростуть

До кінця року Уряд реалізує ініціативу з підвищення мінімальної заробітної плати з 3723 до 4200 гривень.

Детальніше...

Кіровоградщина: майже 900 тисяч гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки цьогорічним торгам

Упродовж травня нинішнього року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Детальніше...

Кіровоградщина: друге місто в області впроваджує е-квитки

Завтра у міських та приміських автобусах Знам’янки статує безготівкова оплата проїзду через QR-код.

Детальніше...

В Олександрії ОСББ відшкодують понад сто тисяч гривень за кредитами для утеплення

Олександрійські об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Арка", "СОБОРНИЙ 107" та "Ювілейне" отримають понад сто тисяч гривень у якості відшкодування частини кредитів на утеплення будинків.

Детальніше...

Нa якi регiонaльнi проекти Кiровогрaдщини витрaтять понад сто мільйонів гривень із держбюджету

Облaсть отримaє 108 мiльйонiв гривень з Держaвного бюджету нa реaлiзaцiю проектiв, що фiнaнсуються з Держaвного фонду регiонaльного розвитку. Про це повiдомляє прес-службa ОДA.

Детальніше...

Нa дороги Кiровогрaдщини зaтвердили субвенцiю в мaйже 400 мiльйонiв гривень

Нa ремонт i утримaння мiсцевих тa комунaльних дорiг Кiровогрaдщини зaтверджено субвенцiю у сумi понaд 381 мiльйон гривень. Про це повiдомили у прес-службi Кiровогрaдської ОДA.

Детальніше...

У Кропивницькому на Короленка гарантують якість асфальтування

В обласному центрі дорожники вже виконують підготовчі геодезичні роботи на вулиці Короленка, де з наступного стартує масштабний капітальний ремонт.

Детальніше...

В Олександрійській міській лікарні виявлено порушень на понад 820 тисяч гривень

У міському комунальному лікувально-профілактичному закладі – міській лікарні №1 м. Олександрії – виявили значні фінансові порушення.

Детальніше...

19 6

Дорожні роботи на трасі Кропивницький-Миколаїв тривають

На замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області продовжується ремонт державної дороги Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. 

Детальніше...

263 2649

«Кіровоградтепло» – кропивничанам: як зберегти субсидію з боргами за опалення

340 гривень – невелика сума, однак саме за такий борг вас можуть позбавити субсидії. Як не втратити право на субсидію? Що робити споживачам із боргами за послуги централізованого опалення?

Детальніше...

Кіровоградщина: понад cім мільйонів гривень – від продажу земельних ділянок і прав на них

Протягом січня-травня нинішнього року органи місцевого самоврядування продали 17 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна.

Детальніше...