СУСПІЛЬСТВО
Гірська терапія: кропивницькі ветерани протягом чотирьох днів здолали п’ятдесят кілометрів (ФОТО)
- Останнє оновлення: 28 вересня 2021
Ще один, дев’ятий(!) похід, організований у рамках проєкту Гірська Терапія, завершився.
Він тривав чотири дні, але учасники зізнаються, ще довго переживатимуть заново емоції, які їх наповнили в горах.
Цього разу учасники бойових дій та члени їніх родин – усього 13 чоловік – пройшли близько 50 км Чорногірським хребтом. Весь цей час вони відкривали для себе іншу Україну, милувались водоспадами, вершинами, озерами. Зачаровувалися сходом та заходом сонця, нічними зорями. Облаштовували табір та вчилися тонкощам приготування обіду в гірських умовах. Смакували чорницею (яфинами), малиною, ожиною, знаходити білі гриби та не тільки.
Для багатьох – це було перше знайомство з гірськими вершинами.
Після перможних сходжень ще три дні в с. Кваси Закарпатської області знайомилися з місцевим колоритом.
«Наші мандри – це не лише сходження на вершини, вкриті хмарами, це ще й полонини, де чабани випасають маржину, де аж до хмар підіймається веселий передзвін дзвіночків, де можна скуштувати бринзу і потискати пухнастого помічника вівчаря», – розповідає співорганізаторка проєкту Наталія Салімова.
Вона розповіла, що похід особливий тим, що він був інклюзивним: уперше долучилися особи з інвалідністю.
Учасники походу вдячні всім, хто посприяв, надихнув, надав духовну та психологічну підтримку.
Довідково: Гірська терапія – проєкт, створений учасниками російсько-української війни для своїх побратимів та посестер, членів їхніх родин. Гірська терапія – це приклад успішної співпраці місцевої влади, представників соціальновідповідального бізнесу, духовенства та громадського сектору. Кожен похід продумують до дрібниць, намагаючись максимально задовольнити потреби цільової аудиторії.