21липня2017

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ

Знам'янка: в інтернаті заняття проводять за методикою Марії Монтессорі й керуються заповіддю матері Терези

У Знам'янському дитбудинку-інтернаті ІІІ-ІУ профілів на Кіровоградщині виховуються і лікуються діти зі складними захворюваннями опорно-рухового апарату і різним ступенем розумової відсталості.

Детальніше...

Про конспірацію приватного бізнесу та його багаторічну консолідацію з міським бюджетом

Сьогодні деякі кропивницькі ЗМІ поширили інформацію про те, що «21 лютого, в день проведення першого засідання 8-ї сесії міської ради, яку… проводив секретар міськради Андрій Табалов, між ТОВ «Телерадіокомпанія TTV» та виконавчим комітетом міської ради Кропивницького було підписано договір вартістю 191,99 тис. грн»

Детальніше...

Алла Шпак: Григорій Перебийнос віддав освіті 50 років життя

З нагоди 95-річчя від дня народження у дитячо-юнацькому центрі «Вись» пошановано відомого на Кіровоградщині педагога і краєзнавця - Григорія Миколайовича Перебийноса.

Детальніше...

Веніамін Янішевський: Я довго йшов до підготовки спогадів до друку окремими виданнями

Зустрічі з людьми омолоджують душу і почуття. Заради цього і жити варто. І цим, найбільшим даром у житті він, полковник міліції у відставці, з яким познайомився у далекі 60-і роки минулого століття, щиро ділиться у своїх книгах про стражів правопорядку: “Легенди карного розшуку Кіровоградщини”, Служба: дні і ночі”, Незабутні імена”.

Детальніше...

Що робити, якщо майно захопили рейдери?

Багато хто розводить руками та не знає що робити, до кого звертатись та куди йти, коли його майно захопили рейдери. Відповідь дає Павло Мороз, заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації на сторінках Цензор.Нет.

Детальніше...

Сурен Джулакян: Складний і неоднозначний 2017-й принесе щастя, якщо самому нести добро і світло


Рік Вогняного Півня буде дуже бойовим і відповідальним практично для кожного знака зодіаку.

Детальніше...

BOTTOM 1