24квітня2018

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ
30762616 620331234968789 2505804102261276672 o

Кропивницькі першокласники знають, як уберегтися від пожеж

На такій думці зійшлися учні трьох перших класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №14 та Навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20, дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради.

Детальніше...

Олесь Гончар: Твій батько був хорошим товаришем, порядною людиною, будь схожим на нього

3 квітня 2018 року виповнилося б 100 років від дня народження Олеся Терентійовича Гончара – видатного прозаїка ХХ століття, публіциста та громадського діяча, першого лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка.

Детальніше...

 bor 650x410

Не сотвори собі кумира, кажуть мудрі

Минулий тиждень пройшов під знаком Надії – Надії Савченко. Не було, напевне, жодного  електронного ЗМІ, яке б у своєму інформаційному полі не відвело їй рекордно багато часу. 

Детальніше...

Про зоряний слід на землі

Напередодні 12 квітня – Всесвітнього дня авіації та космонавтики – пригадалася цитата відомого англійського письменника Герберта Уелса про те, що жодна тварина не дивиться вгору і лише людина витрачає дорогоцінний час на це безглузде заняття. 

Детальніше...

Василь Козаченко: чому призабуте ім’я письменника-земляка

До 105-ої річниці від дня народження українського письменника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка

Детальніше...

У Кропивницькому науковці обговорили кроки на шляху до створення національного природного парку «Чорноліський»

Необхідність створення на території Кіровоградщини національного природного парку «Чорноліський» засвідчили учасники круглого  столу «Чорнолісся верхів'їв Інгульця: цінність, проблеми, перспективи», що пройшов днями в Крпивницькому.

Детальніше...

BOTTOM 1