21червня2018

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ

Віктор Григорович: пам’ятник руйнується, написи стираються

Метрів за 7-10   від  могили, де  похований батько моєї  дружини,  височить  пам'ятник   великому  українському  вченому-славісту  Віктору Івановичу Григоровичу.

Детальніше...

16 big

Микола Самійленко: Ночуємо – й лишаємо Глодоси…

Перша в житті поїздка до Глодос, яку здійснив цьогорічного травня, нагадала мені про раніше написане. Зокрема й про вірш Миколи Самійленка, присвячений героям Крут, з цими словами. 

Детальніше...

IMG 3489

Документи Ігоря Бабанського передано до Кіровоградського архіву

Ну, що, здавалося б, такого особливого: хтось передав документи на зберігання до архіву? Втім, стільки емоцій і різнобарв’я почутого подекуди не буває навіть на спеціально підготовлених мистецьких зустрічах!

Детальніше...

Мандрували шевченківськими місцями: кропивничани по-новому відкривають для себе Україну (ФОТО)

Інколи людині за все життя не щастить побачити стільки знакових місць, пов’язаних з історією України та її славних синів, як це вдалося прихильникам кропивницького Клубу «Мандрівник» у перші два вихідні червня.

Детальніше...

30 5

У Кропивницькому рекламодавці роблять чоловіків імпотентами

У центрі міста, поблизу однієї з найжвавіших зупинок громадського транспорту, уже півроку на білборді рекламується жіноча білизна.

Детальніше...

2537 2

Кращих краєзнавців Кіровоградщини відзначили премією Ястребова (ФОТО)

Так уже трапилося, що більше ста років тому археолог Володимир Ястребов додатково вивчав Литу могилу (тепер територія Знам’янського району), де раніше, в 1763 році, серед інших скіфських скарбів знайшли золоті зображення степового орла.

Детальніше...