23вересня2017

ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ

Одне я благаю: ти очі від болю близьких не ховай! - Тетяна Семотюк

Ці щемливі рядки прочитав у книжці поезій під назвою «Грані життя», щойно виданої друком у ТОВ «Центрально-Українське видавництво Кропивницький», накладом 100 примірників.

Детальніше...

nacija

Життя, смерть і "Нація" на сцені Кропивницького

Вистава «Нація» Івaнo-Фpaнківськoгo теaтpу імені І. Фpaнкa зібрала повну залу академічного обласного театру ім. М. Кропивницького. Створена за мотивами твopів Мapії Мaтіoс, pежисеp – Poстислaв Деpжипільський. Нагадаємо, кілька років тому франківський театр вразив наше місто іншою виставою за Матіос – «Солодкою Дарусею». Як відгукнулися на "Націю" глядачі у соцмережах – нижче.

Детальніше...

24 den nezalezhnosti listivki kartinki

Кропивничан вітає відомий політичний аналітик Олексій Волович

Дорогі  земляки-кропивничани! Вітаю і поздоровляю Вас з  ХХVI річницею  Незалежності  України!

Детальніше...

Олег Микитенко: Це була творча, гарна, відкрита душею людина

Сьогодні, 6 вересня відзначається 120 річниця від дня народження нашого земляка – письменника і драматурга Івана Микитенка.

Детальніше...

babcia

Чому людям бракує щастя?

Кожен хоче бути щасливим: як у цей момент, так і протягом усього життя. Звідки береться щастя у короткостроковій та довгостроковій перспективі? Про розмірковування над цим бізнес-гуру Іцхака Адізеса пиушть на сайті http://open.kmbs.ua.

Детальніше...

paris

Що каже 83-річна українка про подорожі

Завдяки своєму турботливому онуку Світлана Григорівна з Нової Каховки у свої 83 роки вперше побувала у Європі - в Парижі. Про враження вона розповіла сайту Platfor.ma:

- Я вважаю, що подорожувати просто необхідно. Кожне місто не схоже на інше, кожне має своє обличчя, свій настрій, свою атмосферу. Дуже цікаво пізнавати різні куточки світу, бо це завжди відкриває щось нове й цінне. Нове не тільки в містах, але й в самому собі. Я їхала у Францію з надзвичайною обережністю й страхом, але тепер розумію, що від вражень взагалі не відчувала там втоми. Гадаю, в людині багато прихованих запасів сил, а подорожі дають друге дихання.

Повністю інтрев'ю читайте тут

BOTTOM 1