24квітня2018

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я
23 17

На Кіровоградщині діють сайти видачі АРТ-препаратів

Сьогодні ВІЛ-позитивні люди мають доступ до лікування.

Детальніше...

20 23

Медичні заклади Кіровоградської області чекають на фахівців

Благовіщенський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам’янський, Кіровоградський, Маловисківська, Новгородківський, Олександрiйський, Олександрівська, Петрівський та Світловодський райони потребують кваліфікованих кадрів.

Детальніше...

19 5

Кропивницький: і знову перевізники в центрі уваги

Вчора у Кропивницькому в маршрутного таксі відмовили гальма.

Детальніше...

23 9

Інклюзивний майданчик для особливих дітей Кропивницького

Мами дітей із особливими потребами, які збирають кошти на будівництво першого в Кропивницькому ігрового майданчика для дітей із інвалідністю, звертаються до небайдужих містян, аби отримати підтримку в цій добрій справі.

Детальніше...

пт3

Дівчата Кіровоградщини не тільки гарні, а й сильні

Тендітна дівчина з Олександрії продемонструвала надзвичайну силу, протягнувши кілька метрів автомобіль із трьома дорослими чоловіками всередині.

Детальніше...

Спалах ротавірусної інфекції в дитсадку призвів до розслідування кримінального провадження

У Бобринецькому дитсадку «Сонечко», де в середині березня зареєстрували спалах ротавірусної інфекції серед вихованців, завершили протиепідемічні та профілактичні заходи з його локалізації та ліквідації.

Детальніше...

23 1

У Кропивницькому визначилися переможці проекту "Спортивне місто – здорова нація"

На факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка пройшов фінал проекту «Спортивне місто – здорова нація».

Детальніше...

20 2

Протипожежна безпека медзакладів Кропивницького

Інспектори Кіровоградського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області перевірили відповідність евакуаційних шляхів нормативним вимогам, знання персоналом своїх обов’язків при надзвичайній ситуації, наявність планів евакуації та стан засобів пожежогасіння, водопостачання будівлі поліклінічного відділення комунального закладу «Центральна міська лікарня».

Детальніше...

18 19

Спортивні досягнення кропивничан

У Кропивницькому пройшов чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе. 

Детальніше...

20 10

Кропивницький: ветерани АТО мають об’єднуватися

7 травня у Кропивницькому на базі Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни стартують перші обласні змагання для ветеранів та учасників АТО «Сила життя – спорт».

Детальніше...

19 18

Кіровоградська область отримала сучасні медичні системи

Медзаклади Кіровоградщини отримали 64 сучасних стенти для безоплатного стентування в екстрених випадках  при гострому інфаркті міокарда.

Детальніше...

18 10

Марина Порошенко: Працюючи разом, ми зробимо дуже багато

Для забезпечення доступних та якісних умов навчання дітей із особливими освітніми потребами, Марина Порошенко під час візиту на Кіровоградщину передала голові обласної державної адміністрації Сергію Кузьменку типові проекти медіатеки та ресурсної кімнати, та наголосила, що працюючи разом, ми зробимо дуже багато.

Детальніше...

пт6

Кропивничани, змагайтеся – і хай переможе сильніший!

Завтра школи міста дізнаються, хто з них стане володарем головного призового фонду проекту "Спортивне місто – здорова нація".

Детальніше...

19 13

У Кропивницькому спорт об’єднує родини

У рамках Дня відкритих дверей  на базі КДЮСШ №4 батьки та вихованців відділення баскетболу взяли участь у відкритому тренуванні.

Детальніше...

16 5

Незабаром школи Кропивницького отримають державну субвенцію

У Кропивницькому пройшов півфінальний етап міських змагань серед збірних команд закладів загальної середньої освіти, що визначив фіналістів, які змагатимуться за головний призовий фонд проекту «Спортивне місто – здорова нація» – 350 тисяч гривень.

Детальніше...

BOTTOM 1