05грудня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ЕКОНОМІКА Олександр Дозорець: Майже шість мільйонів гривень податкової знижки відшкодували жителям Кіровоградщини

ЕКОНОМІКА

Олександр Дозорець: Майже шість мільйонів гривень податкової знижки відшкодували жителям Кіровоградщини

2425346

Право на податкову знижку задекларували уже 2121 жителів Кіровоградщини.

Серед них найбільше задекларували відшкодування за витратами на власне навчання або навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення – 1556 осіб (73,4%). Значно менше – 534 особи або 25,2% – витрати на сплату страхових платежів та пенсійних внесків. 27 мешканців області подали декларацію на податкову знижку за витратами на оплату суми відсотків, сплачених платником податку за користування іпотечним кредитом. І, нарешті, 3 особи здекларували витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій. Про це розповів начальник ГУ ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець.

Посадовець повідомив, що за результатами проведеного перерахунку до повернення підлягає 6,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких станом на 1 листопада цього року повернуто податок 2015 особам на загальну суму 5,8 млн гривень.

«Звертаю увагу громадян, які планують скористатися правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2020 році: відповідно до Податкового кодексу України, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься», – наголосив Олександр Дозорець.

До кінця кампанії декларування минулорічних доходів залишилося менше 40 днів