24лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ У Кропивницькому затримали адвоката, який хотів за 1,5 тисячі доларів «відкупити» свою підопічну

КРИМІНАЛ

У Кропивницькому затримали адвоката, який хотів за 1,5 тисячі доларів «відкупити» свою підопічну

Представник директора одного з приватних підприємств спробував домовитися з посадовцем слідчого підрозділу поліції Кіровоградщини про непритягнення своєї клієнтки до кримінальної відповідальності.

03 5 53

Про це повідомляють в прес-службі поліції області.

До Кіровоградського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшов рапорт начальника одного з відділів слідчого управління ГУНП області. Майор поліції повідомив про факт пропозиції йому неправомірної вигоди.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, слідчим управлінням ГУНП було розпочало кримінальне провадження за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України.

03 5 54

Встановили, що чоловік, який запропонував правоохоронцю хабара є адвокатом і представляє інтереси фігурантки у кримінальному провадженню, розпочатому за частиною 2 статті 191 КК України. Захисник спробував домовитися з поліцейським про закриття матеріалів справи відносно його клієнтки За що пообіцяв передати 1,5 тисячі доларів США.

Наступного разу, завітавши до службового кабінету майора поліції, посередник надав озвучену раніше суму в повному обсязі. Відразу після цього хабарника затримали працівники внутрішньої безпеки НПУ та СУ ГУНП у Кіровоградській області, під процесуальним керівництвом прокуратури.

03 5 52

Затриманому готують оголошення підозри та подання клопотання про обрання запобіжного заходу.

За спробу підкупу службової особи йому загрожує позбавлення волі. Остаточне рішення прийме суд.