02червня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засудили інтернет-агітаторку

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засудили інтернет-агітаторку

На Кіровоградщині за матеріалами СБ України за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засуджено проросійську інтернет-пропагандистку.

432 98

Оперативники обласного управління СБУ встановили, що переселенка з Луганщини розміщувала на персональній сторінці одній із заборонених російських соціальних мереж антиукраїнські матеріали. Жінка виправдовувала російську агресію проти нашої країни та популяризувала терористичні організації «Л/ДНР». Крім того зловмисниця закликала до порушення територіальної цілісності і зміни конституційного ладу нашої держави та агітувала за створення на території південно-східних областей України так званої «Новоросії», повідомили в прес-групі УСБУ в Кіровоградській області.

Правоохоронці викрили пропагандистку наприкінці минулого року. Під час обшуків за місцем її проживання на Кіровоградщині вилучено мобільні пристрої з матеріалами, які підтверджують протиправну діяльність.

Олександрівський районний суд Кіровоградської області визнав жінку винною у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.

Вирок набув законної сили.

Безымянный 5