22вересня2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Чому облдержадміністрація Кіровоградщині опинилася у центрі хабарницького скандалу

КРИМІНАЛ

Чому облдержадміністрація Кіровоградщині опинилася у центрі хабарницького скандалу

Сьогодні, 10 липня,  у соціальній мережі Facebook.com на сторінці управління захисту економіки в Кіровоградській області (https://www.facebook.com/UZE.KROPUVNITSKIY) було розміщено інформацію про викриття у хабарництві посадових осіб обласної державної адміністрації.

10 6

Згідно неї оперативники Управління захисту економіки в Кіровоградській області, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області викрили посадовців обласної державної адміністрації у хабарництві.

Посадовці вимагали від фізичної особи 15 тисяч гривень за надання документів на перерахування коштів з державного бюджету у якості безвідсоткового кредитування з метою купівлі житлового будинку.

9 липня під час одержання неправомірної вигоди одного із хабарників було затримано. У службовому кабінеті правопорушниці правоохоронці вилучили отримані нею кошти.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

На даний час вирішується питання про затримання спільника затриманої посадової особи у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлення його про підозру.

Трохи згодом, Кіровоградська обласна державна адміністрації спростувала інформацію і повідомила, що вказана ситуація не відповідає дійсності. Зокрема, «викриті посадовці» не є працівниками обласної державної адміністрації. До структури Кіровоградської ОДА не входить «установа», де працюють «викриті посадовці». Вказана «установа» є самостійною юридичною особою.