14серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Апеляційний суд Кропивницького відхилив клопотання щодо пом’якшення покарання рекетирів

КРИМІНАЛ

Апеляційний суд Кропивницького відхилив клопотання щодо пом’якшення покарання рекетирів

11 3Колегією суддів Кропивницького апеляційного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту чоловіка, який підозрюється у тому, що він, разом зі спільником вимагали кошти від мешканця Кропивницького, погрожуючи потерпілому фізичною розправою.

Минулого тижня судом розглянута апеляційна скарга іншого підозрюваного у даному кримінальному провадженні, яка також залишена без задоволення.

Сторона захисту підозрюваного просила скасувати ухвалу районного суду та обрати стосовно підозрюваного запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою, посилаючись на необґрунтованість підозри.

Прокурор зазначив, що ухвала слідчого судді є законною і обґрунтованою, та просив суд відхилити апеляційну скаргу вказуючи, що підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Адже у разі застосування до нього більш м`якого запобіжного заходу, він може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілого, свідків, а також вчиняти інші кримінальні правопорушення, як особа схильна до вчинення злочинів.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив:

• апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення;
• ухвалу слідчого судді залишити без змін.

Таким чином, підозрюваний утримуватиметься під вартою до 18 год. 15 хв. 22.08.2019 року.

У випадку внесення визначеного районним судом розміру застави в сумі 105 655 гривень, підозрюваний буде звільнений з-під варти, проте він повинен виконувати ряд покладених на нього судом обов’язків до 22.08.2019 року.

https://kra.court.gov.ua