13серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині суд вирішить подальшу долю того, хто збагачувався за рахунок несплаченого військового збору

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині суд вирішить подальшу долю того, хто збагачувався за рахунок несплаченого військового збору

3493 11На Кіровоградщині завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та підробки документів з боку директора одного з приватних підприємств Кропивницького.

Встановили, що впродовж 2016 року обвинувачений, шляхом підроблення офіційних документів, ухилився від сплати підконтрольним товариством податку на доходи фізичних осіб та військового збору в розмірі 4,8 мільйона гривень. Це підтвердили висновками судово-економічних експертиз та зібраними по справі доказами, інформує пресслужба прокуратури Кіровоградської області.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт стосовно директора за ч.3 ст.212 (умисне ухилення від сплати податків), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.4 ст.358 (використання завідомо підроблених документів) Кримінального кодексу України скерували до суду.