26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: водія, який на смерть збив 16-річну дівчину й утік, засудили до 5 років ув’язнення

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: водія, який на смерть збив 16-річну дівчину й утік, засудили до 5 років ув’язнення

Вироком Новоархангельського районного суду водія, який смертельно травмував молоду дівчину, засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до 3 років.

19 11 69 1

Трагічна подія сталася у січні 2019 року у селі Кальниболота Новоархангельського району. Дівчина з двома подружками поверталася додому. 23-річний водій на автомобілі Daewoo Lanos на швидкості в’їхав у дівчат. Дівчина зазнала травм, несумісних із життям, і померла у лікарні. Натомість водій із місця події втік, не зупинився і не надав допомогу.

Обвинувачення йому було пред’явлено за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого) та ч. 1 ст. 135 КК України (Залишення в небезпеці).

Зважаючи на тяжкість скоєного злочину, державний обвинувач по справі орієнтував суд на призначення водієві покарання у вигляді 7 років ув’язнення. Суд, дослідивши та вивчивши усі матеріали, призначив покарання за інкриміновані злочини у вигляді 5 років позбавлення волі.

На м’якість призначеного покарання прокуратура подаватиме апеляційну скаргу.

https://kir.gp.gov.ua/ua