25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Чиновнику Кіровоградської облдержадміністрації оголосили підозру

КРИМІНАЛ

Чиновнику Кіровоградської облдержадміністрації оголосили підозру

На Кіровоградщині за недбалості чиновника облдержадміністрації бюджету спричинено збитки на суму 1,9 мільйона гривень.

20 01 51 

Так, під процесуальним керівництвом прокуратури області чиновнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, при виконанні робіт з реконструкції очисних споруд в смт. Новгородка керівник підрядної організації завищив відпускну ціну на придбане устаткування та обсяг фактично виконаних будівельних робіт. У свою чергу, підозрюваний контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт проектам, технічним умовам і стандартам не забезпечив, чим спричинив тяжкі наслідки державним інтересам у вигляді матеріальних збитків на загальну суму понад 1,9 мільйона гривень.

Досудове розслідування триває.

Як повідомлялось раніше, іншому фігуранту вказаного злочину, а саме керівнику підрядної організації, повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

https://kir.gp.gov.ua/ua

Фото: https://www.unian.ua