26лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Правоохоронці Кіровоградщини розслідують кримінальне провадження за фактом загибелі працівників під бетонною конструкцією

КРИМІНАЛ

Правоохоронці Кіровоградщини розслідують кримінальне провадження за фактом загибелі працівників під бетонною конструкцією

2310.01.20

Повідомлення про пригоду надійшло до Кропивницького відділу поліції учора, 10 січня, близько 11.00 від лікарів швидкої медичної допомоги.

 За попередніми даними, під час будівельних робіт на працівників впала бетонна конструкція. У результаті двоє чоловіків, 42 та 53 років, від отриманих травм загинули на місці, повідомили в секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

Працівники поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури міста, розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».

Трьох посадових осіб, відповідальних за будівельні роботи, затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, їм повідомлено про підозру.

Обставини пригоди з’ясовують слідчі.