20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині виявили «оранжерею» наркотичних рослин

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині виявили «оранжерею» наркотичних рослин

До Голованівського відділу поліції надійшла інформація про те, що житель району вирощує вдома коноплю, яка у ході перевірки знайшла підтвердження.

21 18

Під час проведення санкціонованого обшуку будинку особи правоохоронцями було вилучено понад 70 рослин коноплі, які громадянин розводив у горщиках, а також пристрій для вживання наркотичних засобів.

Крім того, в ході проведення досудового розслідування встановлено, що чоловік надавав своє приміщення жителям району для вживання наркотичних засобів.

За результатами експертизи за цими фактами буде прийнято рішення щодо притягнення особи до відповідальності за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ч. 1 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ч. 1 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

За матеріалами Голованівського відділу