27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: посадовиця АТ «Укрпошта» постане перед судом

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: посадовиця АТ «Укрпошта» постане перед судом

29 1За процесуального керівництва Добровеличківського відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, відносно одного з начальників відділення поштового зв’язку на території Добровеличківського району.

Посадовця обвинувачується у зловживанні своїм службовим становищем з метою привласнення грошових коштів АТ «Укрпошта».

Звинувачена за відсутності будь-якої правової підстави, приймала готівку у виді платежів за послуги, надані поштовим відділенням, оприбуткувала їх своєчасно по касовому звіті, але не направляла у головну касу, що призводило до виникнення щоденного перевищення встановленого ліміту залишку грошових коштів, та зловживаючи своїм службовим становищем з метою особистої наживи привласнювала вказані грошові кошти.

В результаті вказаних протиправних дій державі завдано шкоди на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України направлено до Добровеличківського районного суду для розгляду по суті.

У разі доведення вини, жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років, або обмеження волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Прес-служба прокуратури Кіровоградської області