20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: за неправдиві відомості директор відповість перед судом

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: за неправдиві відомості директор відповість перед судом

20 12 69

У Кіровоградській обласній прокуратурі затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю, який виконував підрядні роботи з будівництва футбольного поля.

Як встановили слідчі, влітку 2019 року, на території одного з загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру будували дитячий футбольний майданчик.

Директор фірми-підрядника, у порушення вимог договору підряду, в акти виконаних робіт умисно вніс неправдиві відомості щодо марки влаштованого штучного покриття футбольного поля, що не відповідало дійсності, чим спричинив матеріальної шкоди державі на понад 151 тисячу гривень.

Директору ТОВ інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191 (привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

Обвинувальний акт скерували до Ленінського районного суду.

Досудове розслідування кримінального провадження  здійснювали слідчі СУ ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід - УСР в Кіровоградській області ДСР НП України.