25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині повідомили підозру у службовій недбалості ексдиректорові державного підприємства

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині повідомили підозру у службовій недбалості ексдиректорові державного підприємства

54 56 4Слідчі слідчого управління обласного главку поліції проводять досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Оперативний супровід здійснює управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області ДСР Нацполіції України.

У ході розслідування встановлено, що директор одного з державних підприємств, нехтуючи інтересами ДП, маючи реальну можливість здійснити відвантаження сільськогосподарської продукції,  не виконав умови договору постачання протягом 2019-2020 років, чим спричинив державі збитків унаслідок здійснення зайвих витрат за невиконання умов договору на суму 2,3 млн грн.

Слідчі поліції області, за процесуального керівництва обласної прокуратури, вже повідомили особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за  ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За матеріалами

слідчого управління поліції області