25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ За збитки державі у великому розмірі: на Кіровоградщині директор підприємства постане перед судом

КРИМІНАЛ

За збитки державі у великому розмірі: на Кіровоградщині директор підприємства постане перед судом

23 32У Кіровоградській обласній прокуратурі затвердили та скерували до суду обвинувальний акт відносно  директора приватного підприємства за фактом привласнення майна в особливо великому розмірі  та службового підроблення.

За результатами досудового розслідування встановлено, що у вересні 2019 року територіальне управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області провело відкриті торги по закупівлі робіт з реконструкції нежитлової будівлі під будівлю суду у м. Долинська. Переможцем аукціону стало приватне підприємство обласного центру. З метою безпідставного отримання грошових коштів, що виділялись по об’єкту будівництва, підрядник склав акти приймання  виконаних будівельних робіт, до яких вніс завідомо неправдиві  відомості щодо фактичних обсягів виконаних робіт.

Згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи, вартість фактично виконаних будівельних робіт по об’єкту будівлі суду та довідок про вартість виконаних будівельних робіт становила на 2.4 млн грн менше, ніж було зазначено в актах виконаних робіт. Як наслідок керівник підрядного підприємства вчинив привласнення грошових коштів на вказану суму та спричинив тим самим збитки державі у великому розмірі.

Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області.