30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині працівник поліції у суді відповідатиме за шахрайство

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині працівник поліції у суді відповідатиме за шахрайство

61213 1Кіровоградська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду  обвинувальний акт стосовно інспектора Новоукраїнського відділу поліції в Кіровоградській області за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою.

За даними досудового розслідування,  працівник поліції при спілкуванні з місцевою мешканкою в одній із соціальних мереж, видаючи себе за іншу особу, в силу тривалого дружнього спілкування увійшов у довіру до останньої. Маючи умисел на заволодіння грошовими коштами жінки, вигадав історію щодо виниклих проблем під час несення ним служби в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та вмовив її перерахувати на його картковий рахунок 38000 гривень для владнання проблем, запевнивши у тому, що поверне кошти.

Отриманими грішми працівник поліції розпорядився на власний розсуд, не маючи наміру на їх повернення, а спілкування з постраждалою припинив.

Досудове розслідування здійснювали слідчі теруправління ДБР Миколаєва, оперативний супровід – ДВБ у Кіровоградській області.