30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ У Кропивницькому вилучили 120 літрів алкогольних напоїв "відомих брендів"

КРИМІНАЛ

У Кропивницькому вилучили 120 літрів алкогольних напоїв "відомих брендів"

2 1

Слідчі поліції Кіровоградщини спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області встановили, що мешканці обласного центру здійснювали протиправну діяльність з розповсюдження продукції підроблених марок акцизного податку та алкогольних виробів через створені групи в одному з месенджерів.

3 1Поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями проживання та в автомобілях осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, повідомили в слідчому управлінні поліції області.

За результатами вжитих заходів правоохоронці виявили та вилучили незаконно виготовлені алкогольні напої відомих брендів у кількості близько 120 літрів, марки акцизного податку, мобільні телефони, грошові кошти та ноутбуки і персональні комп’ютери, за допомогою яких громадяни здійснювали незаконну діяльність.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1, 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, триває.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на термін від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.