30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині обвинуваченого у вбивстві засудили до 15 років ув’язнення, прокуратура вимагає довічне

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині обвинуваченого у вбивстві засудили до 15 років ув’язнення, прокуратура вимагає довічне

07 11За публічного обвинувачення Кіровоградської обласної прокуратури до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину.

Трагічна подія мала місце наприкінці 2020 року у м. Мала Виска Кіровоградської області та викликала великий резонанс.

Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. З метою приховання слідів злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.

Відзначимо, що у ході досудового розслідування обвинуваченому проведено низку експертиз серед яких комплексна та стаціонарна, з метою визначення його  осудності. Висновки двох експертиз засвідчили, що особа в момент скоєння злочину була осудною.

Прокуратура вважає призначене судом першої інстанції покарання обвинуваченому м’яким, і таким, що не відповідає тяжкості скоєного та особі  обвинуваченого, а відтак, оскаржуватиме вирок у апеляційному порядку, де вимагатиме найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі.