22січня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Заступнику начальника наземних служб Кіровоградської льотної академії, пійманому на хабарі, обрали запобіжний захід

КРИМІНАЛ

Заступнику начальника наземних служб Кіровоградської льотної академії, пійманому на хабарі, обрали запобіжний захід

За клопотання військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту заступнику начальнику наземних служб Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

Про це ЗПУ повідомила прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України Яна Стекачова.

Як відомо, військова прокуратура Кіровоградського гарнізону спільно з працівниками Управління захисту економіки в Кіровоградській області департаменту захисту економіки Національної поліції України в рамках здійснення процесуального керівництва в кримінальному провадженні, відкритому за фактом вимагання неправомірної вигоди,  викрили посадовця на хабарництві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чиновник вимагав неправомірну вигоду в розмірі 18000 грн за надання дозволу на установку двох каво-машин на території навчального закладу.

Під час отримання другої частини хабара в сумі 9000 грн його затримали в порядку ст.208 КПК України.

Того ж дня військова прокуратура гарнізону повідомила затриманого про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Слідство триває.