09серпня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Справу кропивничанки, обвинуваченої у вбивстві доньки, направлено на розгляд суду

КРИМІНАЛ

Справу кропивничанки, обвинуваченої у вбивстві доньки, направлено на розгляд суду

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 35-річної жінки, яка підозрюється у вбивстві своєї неповнолітньої доньки, що  сталося 8 грудня 2017 року в обласному центрі.

80900Процесуальний керівник у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 12-річної дівчинки (п.2, п.4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство) затвердив клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру, поінформували в  прес-службі прокуратури Кіровоградської області. 

Напередодні слідчі отримали висновок фахівців «Одеського обласного медичного центру психологічного здоров”я», де жінка проходила стаціонарне обстеження. За результатами проведення судово-психолого-психіатричної експертизи підозрювана на момент вчинення вбивства та на даний час «не здатна усвідомлювати свої дії та керувати ними». 

На підставі отриманого висновку слідчий за погодженням з процесуальним прокурором внесли клопотання до суду щодо зміни запобіжного заходу стосовно підозрюваної з тримання під вартою на поміщення до психіатричної установи. 

На даний час жінка перебуває в «Кіровоградській обласній психіатричній лікарні» с. Нового. 

Нині клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 35-річної матері убитої дівчинки направлено до суду для розгляду по суті.

ЧИТАЙТЕ також: Версія вбивства Каті Добродій: у стані афекту підозрюваної

 Начальник поліції Кіровоградської області: Оголошено про підозру у скоєнні особливо тяжкого злочину

Жінка, якa підозрюється у вбивстві доньки, страждала на розлади психіки

В’ячеслав Аброськін: У пориві раптової люті мати вбила дитину. Це страшна трагедія 

На тілі знайденої 12-літньої кропивничанки виявили ушкодження

В Обознівці Кіровоградського району знайдено труп дівчинки (ДОПОВНЕНО)