26лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині завершили слідство у справі щодо фіктивних підприємців – членів організованої злочинної групи

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині завершили слідство у справі щодо фіктивних підприємців – членів організованої злочинної групи

Під процесуальним керівництвом відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою семи членів організованої злочинної групи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст.205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 28, ч.3 ст. 212(ухилення від сплати податків) КК України.

184421Досудовим розслідуванням встановлено, що житель обласного центру з метою отримання незаконного та не контрольованого прибутку, організував та очолив злочинну групу до складу якої увійшло шість членів, з чітким розподілом функцій між її учасниками, повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Вказане угрупувування впродовж 2015 та 2017 років створили 15 фіктивних суб”єктів господарювання через які здійснювалось документування безтоварних операцій та оготівкування коштів. Окрім того правоохоронцями встановлено факт ухилення від сплати податків на суму понад 8,5 млн грн. Обвинувальний акт щодо учасників організованої злочинної групи направлено до суду. 

Саме суд і надасть остаточну оцінку діям кожного члена вказаного злочинного угрупування.