21серпня2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ В’ячеслав Аброськін: У рамках кримінального провадження щодо розшуку Діани Хріненко призначено півсотні експертиз

КРИМІНАЛ

В’ячеслав Аброськін: У рамках кримінального провадження щодо розшуку Діани Хріненко призначено півсотні експертиз

Поліція  відпрацьовує кілька робочих версій вчинення злочину. Про це вчора, 3 жовтня, повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час робочої наради за участі керівників центрального апарату відомства та керівників підрозділів поліції Кіровоградської області.

narada

Аброськін зазначив, що в рамках кримінального провадження щодо розшуку безвісти зниклої дівчини призначено 50 експертиз. Нині поліція відпрацьовує шість робочих версій вбивства потерпілої, інформує департамент комунікаціїНаціональної поліції України.

«Пошуки неповнолітньої не припиняються ні вдень, ні вночі. Цілодобово на пошуки дівчини задіюються військовослужбовці Національної гвардії, екіпажі патрульної поліції, поліцейські Знам’янського відділу поліції. Крім того, на вихідні дні залучаються працівники  з інших підрозділів поліції», – наголосив В’ячеслав Аброськін. 

Він додав, що поліцейські проаналізували  відеоматеріали  вилучених з камер спостереження. Водночас опитано майже двісті осіб, які перебували на дискотеці в день зникнення дівчини. На даний час правоохоронці вже перевірили їх алібі. Крім того, поліцейські здійснили обхід помешкань у селі Суботці. Оперативники перевірили на можливу причетність до скоєння злочину раніше судимих осіб. 

В’ячеслав Аброськін заслухав хід проведення слідчих та розшукових дій та поставив додаткові завдання щодо їх проведення.

Нагадаємо, раніше В’ячеслав Аброськін повідомив, що поліція перевіряє причетність двох осіб до скоєння злочину стосовно неповнолітньої.