Троє дівчат, вихованців  «Народної академії творчості інвалідів» під керівництвом голови організації Ельміри Небесної успішно виступили на І Міжнародному інклюзивному фестивалі – конкурсі пісні, танцю та мистецтва «Іверія – Діамант», який проходив у Тбілісі.

21 8

«Я давно мріяли про участь дітей з Кропивницького у такому фестивалі, тому ми із задоволенням прийняли запрошення від Грузії на участь у «Іверія – Діамант». Приємно, що наші дівчата не розгубилися серед майже 600 учасників фестивалю, а змогли донести глядачам всю красу української пісні. Тепер ми маємо ще одну мрію – провести такий фестиваль у Кропивницькому», –  відзначила під час прес-конференції у міській раді Ельміра Небесна.

21 7

Наші дівчата привезли до рідного міста повний комплект нагород: Влада Умрихіна зайняла друге місце, Софія Михайленко отримала диплом за третє місце, Амелія Небесна відзначена спеціальним призом «Принцеса «Іверія – Діамант».

http://www.kr-rada.gov.ua

Політика

Культура

Анонси

Освіта

Суспільство

Інтерв'ю

Економіка

Події

Кримінал