КУЛЬТУРА
В обласному центрі видали черговий номер літературно-мистецького журналу
- Останнє оновлення: 06 грудня 2018

Учора, 5 грудня, у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського презентували друге число літературно-мистецького журналу «Степ» за нинішній рік.

Журнал надруковано у видавництві “Імекс” тиражем 300 примірників.
Під час презентації виступили автори часопису, поети та прозаїки з кількох районів Кіровоградщини та обласного центру. Зокрема, свої вірші читали Ірина Кримська (Олександрівський район), Наталія Шмітке (Кропивницький), Наталія Фесенко (Олександрія) та інші. Зі спогадами про Федора Непоменка виступив Анатолій Саржевський. Олександр Архангельський (Знам’янка) звернув увагу присутніх вчителів та викладачів вищої школи на те, що «Степ» для них має бути надійним помічником в ході вивчення літератури малої батьківщини.
Уже з наступного року журнал наростить тираж і об’єм, розширить мистецьку палітру.
Федір Шепель,
фото автора
