25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому обрали найкращих юних художників

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому обрали найкращих юних художників

Конкурс для дітей «Я малюю Україну» стартував у Кропивницькому 1 жовтня, в рамках національно-патріотичних заходів міської програми «Молодь» на 2018-2020 роки. 

13 1

За цей час до управління молоді та спорту міської ради надійшло понад три сотні дитячих робіт.

Члени професійного журі конкурсу мистецтвознавців Кропивницького, до складу якого увійшли директор дитячої художньої школи імені Осмьоркіна  Анна Тимофєєнко, заслужений художник України Андрій Надєждін, голова обласної організації Національної спілки художників України Андрій Хворост, після ретельного знайомства з усіма роботами, визначили переможців.

13 3

У віковій категорії до 7 років перемогу здобули вихованець дитячо-юнацького клубу «Зоряний» Роман Дяченко, учениці НВО№18 Катеринка Голоскок та НВО №24 Міленка Похила.

У віковій категорії 7-10 років призові місця посіли: учениця НВО №24 Аріна Резнікова, вихованка дитячо-юнацького клубу «Зоряний» Василіса Мелехіна та вихованка дитячої школи мистецтв Вікторія Чегут.

У третій віковій категорії, а це діти від 11 до 14 років, перемогли учениця Кропивницького колегіуму Ксенія Ковальчук, вихованка дитячо-юнацького клубу «Зоряний» Таісія Задорожна та учениця художньої школи імені Осмьоркіна Єва Лінчевська.

13 2

Усі вони отримають заслужені нагороди та подарунки до Дня Святого Миколая.

http://www.kr-rada.gov.ua