КУЛЬТУРА
Колектив Новомиргородського міського Будинку привітав кропивничан із Різдвяними святами
- Останнє оновлення: 28 грудня 2018
Самодіяльні колективи Новомиргородського міського Будинку культури побували на Новорічних віншуваннях в обласному центрі.
За сприяння міського голови Ігора Забажана, що організував поїздку, аматори вітали обласний центр оригінальними авторськими щедрівками та костюмованими музичними постановками, інформує прес-служба міськради.
Нворічно-різдвяне святкове концертно-театралізоване дійство у “ Різдвяному містечку ” традиційно зібрав кращих щедрувальників області.
Учасники концертної програми дякували кропивничанам за теплий прийом, за оплески та за щирі посмішки.




