КУЛЬТУРА
На Кіровоградщині Оникіївські лісівники влаштували дітям свято
- Останнє оновлення: 10 січня 2019
Після святкування Нового року адміністрація та профспілковий комітет Оникіївського лісгоспу влаштували для дітей працівників лісгоспу новорічне свято, в якому взяли участь кілька десятків дітей.
За словами голови профкому Оксани Осадчук, цілий день діти розважались у лабіринтах, на батутах, тарзанці, роллердромі, різноманітних атракціонах і грали в настільний теніс у дитячому розважальному центрі в Кропивницькому. Крім того їх розважали Дід Мороз та мультяшні герої, Бей Блейди, які провели цікавий квест.
Діти стомлені, але щасливі повернулися додому, щоб поділитися враженнями зі своїми близькими.
