21серпня2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницький: на Водохреща в місцях занурення у відкриту водойму чергуватимуть працівники МНС та лікарі

КУЛЬТУРА

Кропивницький: на Водохреща в місцях занурення у відкриту водойму чергуватимуть працівники МНС та лікарі

15 1Щороку напередодні останнього важливого зимового свята – Водохреща рятувальники організовують заходи безпеки у місцях, де традиційно відбувається обряд занурення у відкриту водойму.

Із метою запобігання нещасним випадкам на воді, 19 січня у місцях проведення святкування Водохреща буде організоване чергування рятувальних постів у складі представників У ДСНС України в області та місцевих органів влади.

 На території Кіровоградської області визначено 28 офіційних місць проведення заходів.

На кожному посту знаходитимуться рятувальники та буде забезпечено наявність засобів рятування на воді (рятувальні жилети, круги, багри дерев’яні, мотузки), засобів зв’язку та гучномовців.

 Також відпрацьовано взаємодію з медичними закладами області щодо надання (у разі потреби) невідкладної допомоги мешканцям області.Наразі проведено додаткові заняття, інструктажі з особовим складом Управління, який буде залучений до чергування, щодо дотримання правил безпеки на воді та порядку дій у разі виникнення небезпечних подій у місцях проведення заходів.

Перелік офіційних місць занурень за посиланням.