КУЛЬТУРА
Мешканців Кіровоградщини запрошують на свято квіткової краси
- Останнє оновлення: 25 лютого 2019
Уже другий рік поспіль в Олександрії за ініціативи бібліотекарів, клубу «Олександрійські фіалки» та за підтримки міської влади пройде виставка фіалок.

Про це інформує прес-служба міськради.
«Із 5 по 7 березня у бібліотеці для юнацтва за адресою пр. Соборний,100 жителі й гості міста зможуть ознайомитися з різними сортами фіалок української та зарубіжної селекції, стрептокарпусами, глоксініями від олександрійських колекціонерів. 6 березня о 14.00 у рамках заходу усі бажаючі матимуть змогу взяти участь у майстер-класі з вирощування цих чудових рослин. Виставка працюватиме з 9.00 до 18.00. Вхід - вільний», – ідеться у повідомленні.
Читайте також: Свято фіалок в Олександрії (ФОТО)
