23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Культурний осередок України: минулоріч у Кропивницькому визначили шістьох перших лауреатів міської премії

КУЛЬТУРА

Культурний осередок України: минулоріч у Кропивницькому визначили шістьох перших лауреатів міської премії

07 1У культурному просторі Кропивницького впродовж 2018 року відбулося кілька знакових подій.

Про це повідомила начальник управління культури і туризму міської ради  Анна Назарець під час публічного звіту за результатами виконання бюджетних програм у минулому році.

 «В обласному центрі започатковано міську премію в галузі культури. Вона присуджувалась за чотирма номінаціями: художня премія імені Бориса Вінтенка, журналістська - імені Віталія Ципіна, літературна - імені Арсенія Тарковського та міська премія фотохудожників імені Василя Ковпака. Першими лауреатами міської премії стали Олександр Кердіваренко в номінації «Проза», Володимир Кобзар - «Література для дітей», Наталія Бідненко - «Поезія», Віктор Френчко - скульптура, Ігор Демчук – фотохудожник, Володимир Поліщук — журналіст», — зазначила посадовиця.

Кожному з номінантів виплачена сума у розмірі 10000 гривень.

Також кропивничани та гості міста схвально сприйняли культурні проекти: перший міський фестиваль-конкурс сучасної пісні «Голос весни», фестиваль DogFest «Смачна кісточка», що проходив у рамках святкування Дня міста, фестивалі «Тетеря Фест» на Козачому острові, «Модні сезони у Кропивницькому»  та «Мелодії осені» на Театральній площі, туристьско-краєзнавчий фестиваль «Люби і знай свій рідний край», V фестиваль-конкурс «Тарасова пісня», ІІІ міський художній конкурс імені Леоніда Бондаря «Молодіжна палітра».

http://www.kr-rada.gov.ua