25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Дівчата Кропивницького гідно представили своє місто на фестивалі східних та індійських танців

КУЛЬТУРА

Дівчата Кропивницького гідно представили своє місто на фестивалі східних та індійських танців

Нещодавно у Черкасах пройшов IV фестиваль східних, індійських, циганських та трабл танців «Sagat», на якому учасниці федерації східного танцю «Шахті» Кропивницького гідно представили наше місто.

21 12

Головна мета конкурсу – стимулювання міжкультурного спілкування завдяки популяризації та розвитку східних танців, як прояв естетичних та духовних цінностей Сходу та Заходу, а також розвиток аматорського хореографічного мистецтва серед дітей, молоді та дорослих.

Вік учасниць фестивалю становив від 5 до 51 року.

21 11

Своїми враженнями від участі у змаганнях із ЗПУ поділилась переможниця групових виступів, та володарка срібної нагороди за соло Катерина Снустік.

«Я доклала дуже багато зусиль, аби досягти таких результатів. У цьому мені допомогла мій тренер Юлія Плугатарь. Без хвилювання, звісно, не обійшлося, але я його переборола і тому все вийшло. На цьому конкурсі я отримала мега емоції. Було здорово. Ці змагання додали мені сил, аби ще більше працювати та йти до своєї мрії. Я не зупинятимусь на досягнутому, а професійно ростиму все вище й вище», – розповіла призерка фестивалю.

21 10