12червня2021

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому вперше пройшов літературний фестиваль молодих поетів

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому вперше пройшов літературний фестиваль молодих поетів

Напередодні Всесвітнього дня поезії у Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого на свій І-й міський фестиваль «Антологія молодої поезії ІІІ тисячоліття» зібралися літератори, поети, журналісти, які люблять і цінують поезію.

21 20

Семеро молодих учасників, серед яких є автори перших книг, члени НСПУ, учасники та переможці літературних конкурсів «Сокіл степів» та імені Валерія Гончаренка, члени обласних ЛІТО та студій: «Степ», «Парус», «Євшан», «Ранок», взяли участь у фестивалі. Є між ними поети-піснярі, перекладачі, гумористи. Всі - представники різних літературних течій і напрямків, зокрема традиційними, модерністи й постмодерністи.

За умовами фестивалю учасники виступили у двох номінаціях: візитівка з міні-розповіддю про себе та три твори на вибір - вірші чи пісні і конкурс на кращий твір про поезію. 

Журі фестивалю під головуванням Василя Бондаря, підбивши підсумки, визначило переможців: І місце - Василь Левицький, ІІ місце – поділили Марія Сидорак і Віра Володіна, ІІІ місце – за Оксаною Буяновою. 

Приз глядацьких симпатій одержав наймолодший учасник – Денис Бірзул, одинадцятикласник ЗШ №31. 

Разом із ведучою – науковцем музею і поетесою Антоніною Корінь журі вручило учасникам подяки, книги й журнали «Вежа». 

Окремим призом для переможців стала автограф-сесія від відомих літераторів.

21 19

http://www.kr-rada.gov.ua

Читайте також:  Художник Ігор Попович: про мистецтво на війні, навчання та Революцію Гідності;

 Майбутні літератори Кіровоградщини.