25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині в дитсадку провели свято писанок (ФОТО)

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині в дитсадку провели свято писанок (ФОТО)

66 13

Днями у закладі дошкільної освіти "Сонечко", що у Знмянці, провели  конкурс-огляд "Великодня писанка" серед батьків груп закладу.

55 13

Організатори поставили за мету  популяризувати українські традиції, поширення писанкарства, як художнього явища і культурного феномену.  Батькам треба було не тільки  виготовити особливу писанку, а ще й зробити її презентацію, повідомляє komora.info.

«Конкурс «Великодня писанка» пройшов серед батьків 10-ти груп закладу. Ми висунули тільки одну вимогу: писанка повинна бути не меншою за сімдесят сантиметрів, а батьки проявляли свою творчість в оформлені. Окрім того, кожна група ще презентувала свої витвори і пояснила, чому вони зробили писанку саме такою. Усі учасники отримали подяки за участь та солодкі подарунки. Володарі перших, других та третіх місць – медалі, грамоти та призи: особливі короби для іграшок на групу.  Ці короби різної форми (наприклад: стільця або скрині) і в них можна скласти іграшки, а потім використовувати в інтер’єрі. Таким чином батьки «заробили» для своїх дітей корисні призи у групи», – розповіла директорка садка Олена Кадигроб.

77 13

Конкурс сподобався всім.

99 13"Конкурсанти декламували спеціально написані до свята вірші, танцювали, співали. При цьому були одягнені в національному українському одязі, подекуди досить колоритному. І це приємно вразило. Ми з батьками нашої групи виготовили писанку з пап'є-маше, а потім розмалювали фарбами. Наша писанка була із зображенням Капітошки з одного боку, як символ назви групи, яку ми представляємо, та сонечко – з іншого, як символ здоров'я та довголіття на писанках. Вважаю, що такі конкурси потрібні, по-перше, щоб згуртувати не тільки батьків, а й батьків із колективом садочку. По-друге, це гарний привід поділитися позитивними емоціями напередодні свята Великодня, згадати свої національні традиції та звички. І, по-третє, приємне почуття хвилювання у конкурсі, а потім визначення переможців і нагородження учасників – це дійсно непересічна подія в історії садочку», – зауважила мама Ангеліни та Агнеси Ірина Варакута.

Оскільки під час заходу виявилося дуже багато цікавих робіт, то призові місця розділяли пари учасників. Перше місце – групи № 8 «Калинонька» та № 5 «Бджілка»; друге – групи № 6 «Козачата» та № 2 «Сонечко»; третє – групи № 4 «Ромашки» та № 7 «Зернятко».

88 13

Фото  ЗДО «Сонечко»