21серпня2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Про ілюстратора дитячих книг Федора Лагна розповіли в головній бібліотеці Кіровоградщини (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Про ілюстратора дитячих книг Федора Лагна розповіли в головній бібліотеці Кіровоградщини (ФОТО)

2019 04 21 17 10 53 564

Минулого тижня у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбулася електронна презентація "Дизайнер книг Федір Лагно".

2019 04 21 17 11 26 352

Її присвятили Всесвітньому дню книги та авторського права. І хоча художник з Олександрівки не зміг прийняти безпосередньої участі в заході, втім, присутнім студентам Кропивницького музичного коледжу на чолі з педагогом Людмилою Френчко, а також іншим прихильникам творчості художника, котрі з цієї нагоди завітали до книгозбірні, як мовиться, сумувати не довелося.

Автор серії кулінарних казок про дивні мандрівки дівчинки Софійки й кішечки Асі Петро Мельник та директор видавництва «Імекс-ЛТД» Тамара Саміляк розповіли чимало цікавинок про спільну працю з Федором Лагном над трьома барвистими книгами. Емоційно говорила про особливості творчого спрямування художника мистецтвознавець Світлана Ушакова.

Студенту Володимиру Коваленку – переможцю своєрідної вікторини, що проводилась під час заходу й була присвячена дитячій літературі, вручили книгу Петра Мельника з ілюстраціями Федора Лагна «Дивовижна подорож Соні й Асі на Козацьку Січ».

2019 04 21 17 07 14 190 

Федір Шепель,

фото автора