КУЛЬТУРА
У храмі Кропивницького лунали піснеспіви у виконанні лауреатки Шевченківської премії та міжнародних фестивалів (ФОТО)
- Останнє оновлення: 23 травня 2019
Учора, 22 червня, в храмі святого Володимира кропивничани мали можливість почути духовні піснеспіви у виконанні співачки, актриси, педагога, художнього керівника Театрального центру «Слово і голос» Наталії Половинки.

На зустріч із лауреаткою міжнародних музичних і театральних фестивалів та Національної премії ім. Т. Г. Шевченка завітали єпископи Кропивницький і Голованівський Марк та інші священики й парафіяни – шанувальники церковного співу, які подякували пані Наталії за чудові духовні пісні та служіння Богові.

