КУЛЬТУРА
Школярі Кропивницького свято останнього дзвоника провели на острові (ФОТО)
- Останнє оновлення: 01 червня 2019

Останній дзвоник учні та їхні вчителі Кропивницького НВО № 6 ЦЕВ «Натхнення» провели на природі.

Вони підкорювали Козачий острів. Були локації для розваг, проводили майстер-класи, знайшлося місце для фотозони.
На свято до школярів із корисними порадами завітали працівники поліції та управління надзвичайних ситуацій.
Усі охочі начатися ковроткацтву підсумували рік роботи у гуртку «Етно-арт» виставкою тканих робіт, виготовлених школярами.



Фото зі сторінки у фейсбуці
