КУЛЬТУРА
Мінус одна інсталяція: у Кропивницькому прибрали екоартоб'єкт
- Останнє оновлення: 07 червня 2019

Учора, 6 червня, у Кропивницькому нарештіі зникла з Дворцової інсталяція, що дещо дратувала окремих містян.
Із розтяжки біля історичної будівлі обласної бібліотеки для юнацтва імені Євгена Маланюка прибрали кольорові пляшки в сітці.
Своєрідну пластикову інсталяцію ще у квітні у рамках Міжнародного фестивалю «Об’єднаймо дітей мистецтвом» та екофлешмобу закріпили над пішохідною вулицею і мали прибрати 5 червня, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища.
Очевидно, щось пішло не за планом. Тож, екоінсталяцію зняли вчора, в День журналіста


