14грудня2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Театрали Кіровоградщини закрили ювілейний сезон виставою та конкурсами (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Театрали Кіровоградщини закрили ювілейний сезон виставою та конкурсами (ФОТО)

IMG 2011

Колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок закрив свій ювілейний 80-й театральний сезон.

29 1

З цієї нагоди 28 липня митці влаштували для малечі веселу розважальну програму з кумедними клоунами і грайливими фіксиками, яка впродовж пів години, під гучний музичний супровід проходила на театральному подвір’ї.

Крім танців та ігор, були проведені і три розіграші різноманітних подарунків.

29 4

У першому, вікторині «Знавець театру», за найбільшу кількість правильних відповідей на питання про казкових персонажів, вистави та діяльність театру ляльок, перемогу одержала Червона Ніка і її мама Ірина.

Перше місце у щорічному конкурсі «Кращий глядач сезону», за 32 зібраних квиточка з театральних вистав, виграла Гришина Катруся.

IMG 2026

29 3

У художньому конкурсі «Моя кольорова мрія», діти намалювали на асфальті безліч різних солодощів, іграшок, тваринок та бажаний літній відпочинок на морі і на природі. Але головна нагорода у творчому змаганні дісталася Максиму Скрипчуку, який зобразив на своєму малюнку найжаданішу мрію не лише дітей, а й усього українського народу – мрію про МИР.

За свої старання маленькі театрали отримали заслужені призи – іграшки, наліпки, абонементи на відвідування театральних вистав, а також запрошення та сертифікати розважального дитячого центру «Fantasy town».

IMG 2138

А по закінченні останньої вистави сезону, «Вовк і семеро козенят», дітвора традиційно почастувалася цукерками і сфотографувалася на згадку про захід з добрими клоунами.

IMG 2116