12червня2021

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницька журналістка та письменниця Антоніна Корінь прозвітувала перед колегами (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницька журналістка та письменниця Антоніна Корінь прозвітувала перед колегами (ФОТО)

8 6 67

У літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, триваує проєкт «Літературний портрет». Цього разу звітувала Антоніна Корінь.

9

Цього разу звітувала Антоніна Корінь. На зустріч із членом НСПУ завітали кропивницькі літератори  і митці з обласного центру та області. Зокрема, з Добровеличківського, Маловисківського, Кропивницького районів,Олександрії, а також видавці, журналісти і члени болгарської, ромської, вірменської та російської общин, майстрині з ТО «Ниточка» і «Єлисаветградський узвіз», театрали і громадські діячі, художники, музиканти, співаки.

1 72 172

"Антоніна Корінь усе життя в журналістиці. В її доробку – десятки різножанрових книг для дорослих і дітей: поезія, пісні, публіцистика, переклади, гумор. Нагороджена обласною літературною премією імені Євгена Маланюка та краєзнавчою премією імені Івана Проценка, має медалі від українського козацтва та Національної спілки письменників України, відзнаки за переклади слов’янської поезії – з російської, білоруської і болгарської мов. За її плечима  громадська діяльність як члена правління «Сівача», «Степу», спілки, ТО «Парус», робота в громадській раді при міськый раді. А  ще10-річне керівництво першим у Кіровограді жіночим культурно-просвітницьким товариством «Жменя» і 20-річне керівництво клубом «Євшан». Вона причетна до видань «Стежини», «Степу», «Вежі», жіночих сторінок «Любисток» і «Світлиця». Останні півтора роки втілює видання в «Первой городской газете» веселої сторінки «Міжнародно-кропивницький шарварок». Підтримує творчість літніх людей і виводить у літсвіт молодих. Будучи на пенсії, третій рік працює науковцем у літмузеї, де вперше провела фестивалі іронічної та молодої поезії, куди залучила до співпраці болгарську общину",  – так охарактеризувала колегу письменниця Валентина Кондратенко-Процун

Нині Антоніна Корінь працює над макетами нових книг.

14 1 87