04червня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницький. Історична мапа: у місті розробили і провели вебекскурсію (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницький. Історична мапа: у місті розробили і провели вебекскурсію (ФОТО)

IMG 4296

Минулої п’ятниці, 19 вересня, в Інтернетцентрі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського провели вебекскурсію «Кропивницький. Історична мапа».

Цей незвичний захід присвятили Дню міста.

"Як правило, люди мандрують пішки, на конях, верблюдах, автомобілях, кораблях, літаках... А ми, бібліотекарі,  запропонували  помандрувати віртуально. Інші міста і країни й без того приваблюють своєю невідомістю, але ж і в рідному місті при бажанні можна знайти чимало цікавинок. До того ж, на сьогодні його історична частина зберегла свою архітектурну привабливість, що, як колись, так і тепер чарує й дивує гостей та мешканців Єлисаветграда-Кропивницького. Гадаю, мало що може зрівнятися з прогулянкою містом на Інгулі, під час якої можна отримати задоволення від огляду дивовижних фасадів старих будівель. Втім, це не завжди і не всім до снаги. Ось і вирішили напередодні 265-ої річниці міста запропонувати відвідувачам головної книгозбірні області цікаву подорож знайомими і незнайомими його куточками за сприяння інтернетекскурсії «Кропивницький. Історична мапа». Під час цього креативного заходу наші читачі не лише милувались старою і новою архітектурою, а й взяли участь в цікавій розмові про культуру, літературу, історію, економіку, науку та відомих уродженців нашого міста", – розповіла провіднна бібліотекарка Світлана Волкова.

Звісно, у наш час віртуальними екскурсіями, котрі створюють враження присутності в музеях, містах і країнах, нікого не здивуєш. Але, коли мова заходить про рідне місто, яке можна побачити в незвичному ракурсі, то це завжди захоплює.

IMG 4302

IMG 4285

 

 Федір Шепель,

фото Інтернетцентру ОУНБ ім.Д.Чижевського