23вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА До Кропивницького на мистецький фестиваль завітав відомий в Європі піаніст

КУЛЬТУРА

До Кропивницького на мистецький фестиваль завітав відомий в Європі піаніст

Мистецький  фестиваль імені Кароля Шимановського успішно триває на концертних майданчиках Кропивницького. Днями фестивальна програма порадувала кропивничан і гостей міста виступом юного талановитого піаніста Андрія Дорофеєва, йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

19 10 77

Обдарований музикант, українець за походженням, завітав до Кропивницького із Бидгоща – центру музичної культури Польщі, де він навчається в музичній академії. Андрій Дорофеєв, попри свій юний вік,  вже добре знаний в Європі виконавець, лауреат міжнародних конкурсів. Своєю віртуозною технікою гри найскладніших музичних творів, серед яких  шість ранніх етюдів Кароля Шимановського, написаних в Україні сто років тому, він зачарував усіх слухачів у залі Кропивницького музичного коледжу: не кожен піаніст візьметься за їх виконання.

Не менш складними творами у репертуарі піаніста стали перша частина концерту  «Троянди і терни» Юліуша Зарембського та «Великий романтичний вальс» Леопольда  Годовського. У другій частині концерту виконанням найскладнішого твору Годовського «Пасакалія сі мінор», музикант назавжди полонив серця і завоював симпатії кропивничан, вражених його талантом. Після виступу Андрій Дорофеєв дав невеличке інтерв'ю, а  на згадку про концерт він залишив власний автограф організаторам фестивалю.