01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині брати-близнюки презентували історичний роман «Паперові солдати» (ФОТО)

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині брати-близнюки презентували історичний роман «Паперові солдати» (ФОТО)

Вчора, 10 жовтня в Центральній міській бібліотеці міста Олександрія відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентували новий історичний роман «Паперові солдати», який побачив світ у вересні 2019 року.

19 10 94

Про це йдеться на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

У романі йдеться про двох молодих українців, які зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них ­­–  Білл Титла, син українських емігрантів з США. Другий – Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Диснея, а другий – головним художником УПА. Історія ґрунтується на реальних подіях.

19 10 95

Віталій та Дмитро Капранови – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі, відомі Україні своєю письменницькою та видавничою діяльністю. Брати-близнюки популяризують українську книжку, історію та культуру. Публіцисти роблять вагомий вклад в українську літературу завдяки новаторському стилю пера та інтерактивному підходу до своїх читачів. Завдяки їхнім книжкам, навіть малеча цікавиться історією та літературною спадщиною України.

19 10 96

Зустріч пройшла у невимушеній та теплій атмосфері, присутні ставили питання, спілкувалися з письменниками, а після заходу – фотографувалися з гостями та брали у них автограф.

19 10 98

19 10 97